قسمت حوادث

 

(تجاوز پدر به فرزند , حامله شدن دختر 9 ساله , تجاوز به دختر بچه)

هر از چند گاهی اتفاقات وحشیانه و تجاوزهای هولناکی به گوش میرسد به طوری که دیگر گوش ما به اینطور خبرها عادت کرده است . اما این بار تجاوز بسیار بی رحمانه ای اتفاق افتاده, یک پدر بی رحم برزیلی به فرزند خوانده خود تجاوز کرده است .

این پدر بی رحم به دختر خود که تنها 9 سال داشت از سن 6 سالگی مورد اذیت و آزار جنسی قرار می داد تا اینکه در سن 9 سالگی به دختر خوانده خود تجاوز می کند . بعد از این تجاوز به گمان اینکه هیچکس از این موضوع خبردار نمی شود به کارهای وحشیانه خود ادامه داد و این بر نوبت به دختر 14 ساله خود رسید  

اما این کارهای وحشیانه مرد روانی بر اثر بالا آمدن شکم دختر 9 ساله لو رفت و دخترک زبان باز کرد . تمام اتفاقات و کارهایی که ناپدریش با وی انجام می داد را برای مادر واقعیش تعریف کرد . مادر این دختر از شوهرش شکایت کرد و توانست حکم بازداشتش را بگیرد . به گفته دادستانی برزیل در صورتی که این اتهامات ثابت شود مرد مجرم به 15 سال حبس محکوم می شود.

شایان ذکر است : دختر بچه 9 ساله با توجه به نهیف بودن وعضیت جسمانی دکترها مجبور شدند برای به دنیا آوردن نوزاد وی را عمل سزارین کنند . در حال حاضر نوزاد با سلامت کامل به دنیا آمده است .

تصویر بچه و گریه مادرش در دادگاه

 


(دختر یکساله ای که ۹ ماهه باردار است) 

دختر به علت ورم معده به بیمارستان منتقل شد .. اما پزشکان بعد از آزمایشات فراوان به این نتیجه رسیدند که مادر دو قلو باردار بوده ولی با این تفاوت که نوزاد دوم در شکم نوازاد اول جای گرفته است …

که این امر در هر ۵۰۰٫۰۰۰ حاملگی ، یکبار رخ می دهد. دختر کوچک حالا در انتظار جفت دوم خود می باشد.
 
تصویر دختر بچه ای که 9 ماه ماهه باردار است .
 
 

 

(محاکمه زن احمق به خاطر رابطه جنسی با دو سگ)

این خانم ۵۳ ساله متهم است با سگهای دوست خود چندین بار روابط جنسی داشته است. خانم والترز در دادگاه به جرم خود اعتراف نمود.

وی در یک اظهار نظر خفت بار پذیرفت که چندین بار با دو سگ دوستش به نامهای “اسپایک و جکی” روابط بی شرمانه داشته است. خانم شاری والترز اهل مکزیکوسیتی در حال رابطه بی شرمانه با دو سگ بود که توسط شوهر و خواهر شوهرش غافلگیر می شود.

 خانم “بورلی برادلی” خواهر شوهر والترز می گوید من به اتفاق برادرم هنگامی این صحنه زشت را دیدیم که او در مقابل یک سگ خودش را برهنه کرده بود، ما واقعا شوکه شده بودیم. چیزی برای گفتن باقی نمانده بود.

وی به علت آزار حیوانات فعلا دستگیر و در بازداشت موقت بسر می برد. خانم والترز هنگام دستگیر شدن اعتراف کرد تا کنون چندین بار مرتکب چنین اعمال زشتی شده است.

 تصویر زن احمق

 


باید چه گفت یا چه چیزی بگویم ،نمی دانم زبان بند می آید ، و هر انسان آگاه و دیندار مسلمان را به فکر وا می دارد ، وقتی چنین حوادثی در گوشه ، گوشه جهان اتفاق ،می افتد ، فقط می توانم بگویم ، مهدی جان ،ای مهدی جان ،بیا ،ظلم از هر لحاظ در گوشه ، گوشه جهان  دارد اتفاق می افتد و فقط مهدی جان ، ای صاحب عصر بیا .................................................................بیا و بیا ................................بای بای
 

 

یا مهدی ادرکنی برای ظهورش صلواتی بفرستید و هدیه کنید به امام عصر

 

یاعلی

 

لبیک یا حسین

 

(از طرف زیارت گرگان )

/ 0 نظر / 279 بازدید